Jednostavno, sve nam se dobro posložilo ? ?

15. 07. 2021.

Povratak na naslovnicu

More je odlučilo biti mirno, a dan obasjan s točno onoliko zraka sunca koliko treba. Uvala Prapratna na otoku Braču, osamljena, čekala je nas da joj predamo mirise s gradela, mirise čevapa, mola, komarči, fratara,…

Barba Ante Pešić, kapetan broda Gospe od mora, od svga toga učinio je vrlo ukusne zalogaje. A naš prijatelj amerikanac James Bender uz maestralovce misli, govori i pjeva hrvatski.

Hvala James na divnim novim uspomenama svakog ljeta ?‍♂️⚓⛵❤

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...