Naše najmanje je ugostio ??Waterman Svpetrvs Resort??

17. 07. 2021.

Povratak na naslovnicu

Kao i svake godine, naše najmanje je ugostio ??Waterman Svpetrvs Resort?? Zahvaljujemo se svim djelatnicima na ljubaznosti koju su pokazali prema našoj djeci, posebno gospodin Damir Vidošević koji nam je bio uvijek na raspolaganju.

Po cijele dane smo se kupali u predivnom moru i bazenima, uživali u hotelskim animacijama i delicijama… Veliko hvala i gospodinu Stipi Juriću koji nas je ugostio u ?Parku prirode u Sutivanu?. U parku smo se družili s brojnim životinjama poput:, purana, patke i guske, divlje svinje, ovce, koze, krave Milke, patuljasti praščići, kornjače-čančare i vodene kornjače. Posebna vrijednost su magarci i konji te pony, koji služe za jahanje… Bilo je tu i suza i smjeha. Uspjeli smo prevladati strah od svih tih silnih životinja…

Večeri smo provodili u dugim šetnjama uz morsku obalu, guštanju u sladoledu i trempulinima…

Hvala cijeloj ekipi koja nas je ove dane uveseljavala?

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...