Ljetovanje u prekrasnoj Korčuli, pet nezaboravnih dana u srcu❤️ starog grada…

26. 07. 2021.

Povratak na naslovnicu

za djecu iz našeg organiziranog stanovanja uz sveobuhvatnu podršku. Predivne šljunčane plaže koje čuvaju stare kule, tvrđavu…. ulice pune povijesti, arhitekture, cvijeća…. sama lipota di god se okreneš.

Ne znamo je li bilo lipše kada bi šetali gradom, onako opušteno kao pravi turisti i razgledavali štandove ili kada bi nas naš barba Vico kao pravi vodič vodio u obilazak grada i pričao nam razne zanimljivosti iz povijesti. Tako smo obišli muzej Marca Pola, Gradski muzej, popeli se na vrh kampanela svetog Marka, obišli crkvu svetog Ante do koje vodi 101 stepenica. Bili smo na Morešku, provozali smo se do Lumbarde i za plesali na ribarskoj večeri. Za izlet smo odabrali otok Badiju gdje su nas dočekali jeleni lopatari. Zadnji dan smo započeli sa vožnjom podmornice?, a završili ga sa noćnim kupanjem.

Hvala našim domaćinima, našem barba Vici koji se trudio da nam boravak bude što ljepši ❤️

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...