Plovidba luksuznim brodom Black swan na poziv obitelji Grubiša

30. 10. 2022.

Povratak na naslovnicu

⛴️❤️BLACK SWAN ❤️🛳❤️

NEZABORAVNO❤️NEOPISIVO❤️

I ove godine 30 naše djece je imalo priliku ploviti luksuznim brodom Black swan na poziv obitelji Anje i Denisa Grubiša.

Autobus Dalmatinca je dovezao djecu do Dubrovnika gdje nas je dočekala vodička gospođa Mira Knežević, ručali smo na Pilama u restoranu Nautika, šetali Stradunom i Zidinama, a onda smo se žičarom popeli na Srđ. Djeca su bila oduševljena ljepotama Grada.

Idući dan smo obišli nacionalni park Mljet uzduž i poprijeko, a navečer već bili na Korčuli gdje nas je vodička gospođa Andrea Tedeschi upoznala s ljepotama grada Korčule.Poklonila je svakom djetetu slikovnicu “Obrana Korčule od Turaka 1571.g”. Posebno iznenađenje je bila Klapa Ive Lozice iz Lumbarde koja je zapjevala samo za nas.

Sutradan smo posjetili Jelsu i uživali u adrenalinskom parku, u paintballu i raznim drugim aktivnostima.

Svaki slobodni trenutak djeca su koristila uživajući u brodu, jacuzziju, pažnji tete Anje, Denisa i svih članova posade, a posebno tete Minje Čulić koja nam je bila vodič cijelo putovanje.

Kad smo došli u luku u Krilo Jesenice teško se bilo rastati. Zagrljaji, poljupci i obećanja da se opet vidimo i družimo. Čagalj tours nas je odveza do doma. Ostaju nam predivne uspomene, srca puna ljubavi i zahvalnosti❤️

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...