Naša ekipica s odjela vrtića jutros je uživala u maskembalu. Radost, kostimi, ples, pjesma…? ? ?

11. 02. 2021.

Povratak na naslovnicu

Naša ekipica s odjela vrtića jutros je uživala u maskembalu. Koja radost ❤ kostimi, ples, pjesma ?????????‍??‍♀️?‍♀️

Sve fotografije možete pogledati na našoj FB stranici: https://www.facebook.com/photo?fbid=413390586585461&set=pcb.413391106585409

Uskrs u Dječjem domu Maestral

Uskrs u Dječjem domu Maestral

Sličice s naših lokacija, bojanje, pečenje, ZAJEDNIŠTVO Hvala dobrim ljudima koji su svratili darivali djecu; posebno tete iz splitske patronaže i njihove prijateljice koje su darivali ekipicu u sjedištu personaliziranim poklonima, albumima, igračkama... Divni ste svi...

DAN RUŽIČASTIH MAJICA – Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja

DAN RUŽIČASTIH MAJICA – Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja

DAN RUŽIČASTIH MAJICA - Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja Danas smo na svim lokacijama obilježili Dan ružičastih majica i s djecom provodili radionice o važnosti prevencije nasilja i brizi jedni za druge, važnosti poštivanja i prihvaćanja drugih i drugačijih. A za...