PROGRAM CIRKUS SMILE u Maestralu ???‍♀️ ?

04. 09. 2021.

Povratak na naslovnicu

Zahvaljujući Crveni Nosovi klaunovidoktori proveden je program kojim se željelo osnažiti djecu i pokazati im da, unatoč trenutnoj situaciji, i dalje mogu imati svoje djetinjstvo i osjećati se radosno i bezbrižno.

Pet dana klaunovice doktorice su s našom djecom vježbale različite cirkuske vještine, učile ih žonglirati, vrtjeti trake i leteće tanjure, izvoditi trikove, ali i jednostavnije akrobacije. U petak su djeca zajedno s klaunovima doktorima u domu podigla cirkuski šator i izvela pravu cirkusku predstavu. Biseri naši stvarno mogu sve ??‍♀️ Da ste samo vidjeli te samopouzdane i snažne cirkusante?

Hvala našim pravim prijateljim klaunovima crvenim nosovima?

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...