U našoj podružnici Imotski djeca su imala radionicu o obitelji

15. 05. 2022.

Povratak na naslovnicu

MEĐUNARODNI DAN OBITELJI

U našoj podružnici i u poludnevnom-Imotski djeca su imala radionicu o obitelji.

Razgovarali su o tome što za njih znači pojam obitelji. Nacrtali su svoju obitelj (onako kako je vide❤️💕🥰).

Najsretniji smo kada naša djeca dobiju obitelj 🙏 ❤️… bilo da se vrate u biološku (ako se situacija popravi) ili da idu u udomiteljsku obitelj ili posvojiteljsku.

SVAKO DIJETE ZASLUŽUJE OBITELJ ❤️

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...