Naša djeca na predstavi Luke Vidovića “Magic show”

23. 10. 2022.

Povratak na naslovnicu

Tko srcem daje, najviše daruje

🤍Rotary Club Split Novi i gospodin Zlatko Aljinović je pozvao našu djecu na predstavu Luke Vidovića “Magic show”❣️, u sklopu humanitarne akcije “Opremanje Down edukacijskog centra Split – 21”.

Predstava je bila prezabavna i baš smo se super zabavili.

Odgajateljice su se posebno ugodno iznenadile s gestom naše djece – pojedinci su odlučili donirati dio svog đeparca baš za ovu svrhu “jer nama puno barba i teta donira pa i mi možemo učiniti isto”. Kupili su pernice, kokice i čokoladna mlijeka na donacijskim štadovima❤❤❤.

I vi još možete pomoći u ovoj lijepoj akciji❤!

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...