Posjetili su nas dragi gosti…

28. 12. 2022.

Povratak na naslovnicu

Posjetili su nas dragi gosti iz Splitsko-makarska nadbiskupija nadbiskup mons. Dražen Kutleša, generalni vikar Franjo Frankopan Velić i don Bože Plazibat, ekonom SMN. U blagdanskom ozračju Otac nadbiskup je blagoslovio dom i hranu-catering kojom su nas počastili. Djeca vole posjete pa su uživali i u posjeti Oca nadbiskupa, blagovanju zajedno, igranju nogometa i pjesmi uz klavirsku pratnju našeg prijatelja Ivana Peraka.

Nadbiskup Dražen nam je ponudio pomoć u bilo kojem obliku, u svako doba godine, a s djecom je dogovorio i konkretne darove, kao što su trampulini za sjedište i podružnicu, i novčana donacija za djecu, a svako dijete je dobilo i personalizirani poklon što ih je posebno obradovalo.

Lijepo je što smo upoznali novog nadbiskupa, što nas je ohrabrio u našem radu i s djecom proveo lijepo vrijeme.

Hvala od srca🥰

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...