Naš EU projekt polako ide dalje…

12. 01. 2023.

Povratak na naslovnicu

Naš EU projekt

❤🏠 KUĆA PRIJATELJ DJECE, MLADIH I OBITELJI 🏠❤

polako ide dalje…

Gotovo je i preuređenje prostora Savjetovališta u Kaštel Starom💙

Hvala Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova europske unije, Ministatstvu rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, našim konzultantima Euroconsultants i našim partnerima na projektu Splitsko-dalmatinskoj županiji i Gradu Kaštela Jadranka Matok-Bosančić i Denis Ivanovic koji nam je ustupio prostor 2014.godine.

Sada slijedi još više rada za naš stručni tim💙 i dostupnost onima u potrebi.

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...