Predstavljanje rada Zaklade Vaša pošta

09. 02. 2023.

Povratak na naslovnicu

Predstavljanje rada ❤️Zaklade Vaša pošta❤️ koja brine postinstitucionalno o korisnicima dječjih domova na način da pronalazi donatore koji kroz godine uplaćuju policu životnog osiguranja za jedno dijete u domu.

Nakon izlaska iz doma naši mladi dobivaju 6000€ rentno kroz 2 godine. A sve je započelo u Maestralu 2008. godine kada je volonterka, zaposlenica Hrvatske pošte, gospođa Senka Klarić detektirala problem mladih po izlasku iz skrbi.

Hvala teti Senki, Zakladi Hrvatska pošta i svakom donatoru!

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...