Nek svud LJUBAV SJA

14. 02. 2023.

Povratak na naslovnicu

❤Nek svud LJUBAV SJA❤

Sve ljude neka spaja!
Za nju živiš ti.
Za nju živim ja.
Nek’ cijeli svijet za ljubav zna❤

Već danima na svim našim lokacijama djeca i odgajatelji uređuju prostore srčekima i pjevaju ljubavne pjesme💕

💗Imali smo i slikavanje djece…za uspomenice.

💗A danas nas je posjetila i dr. Kosović u ime Klinike za ženske bolesti. Stručni kolegij klinike dao nam je donaciju od koje smo kupili policu za igračke za odjel beba, inhalator, epi pen i tepihe za odjel beba. 💗

A naši momci su išli na utakmicu RNK Split -Dinamo zahvaljujući pozivu RNK Split.

ŽIVJELA LJUBAV!!!

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...