ČESTITAMO DAN GRADA IMOTSKOG, Gospu od Anđela svima koji vole Imotski.

02. 08. 2021.

Povratak na naslovnicu

Na današnji dan obilježavamo godinu dana rada našeg imotskog tima u savjetovalištu i poludnevnom boravku Maestrala u sklopu projekta iz Europskog socijalnog fonda „Pružimo ruku podrške djeci, mladima i obitelji“ u vrijednost 5.3 milijuna. Trenutno kroz projekt pružamo usluge za 12 djece u usluzi poludnevnog boravka i 65 korisnika kroz usluge savjetovanja i pomaganja.

Kroz projekt je osigurano zaposlenje psihologa, socijalnog radnika i odgajatelja za rad u mobilnom timu i s djecom u poludnevnom boravku. Kupljena je oprema za prostor i automobil koji služi mobilnom timu za odlazak na teren u okolicu Imotskog kako bi pomogli obiteljima u potrebu.

Hvala na suradnji Gradu Imotskom koji nam je dao na korištenje prostor, osobito gradonačelniku Ivanu Budaliću i ravnateljici Centra za socijalnu skrb Imotski Anamariji Lončar s kojom svakodnevno surađujemo! Zajedno se trudimo pomoći djeci i ojačati obitelji u Imotskom!

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...