Edukacija podrške za zaposlemike izložene nasilju

28. 09. 2022.

Povratak na naslovnicu

Predano radeći prepoznali smo da nam treba EDUKACIJA PODRŠKE ZA ZAPOSLENIKE IZLOŽENE MENTALNOM I FIZIČKOM NASILJU.

I sad nakon što smo organizirali i proveli educiranje 15 stručnih djelatnika o navedenoj temi još smo više spoznali koliko nam je zaista trebala! Predavači Asja Zenko i Krešimir Makvić iz SOS Dječjeg sela Hrvatska upoznali su naš entuzijazam, brigu za svakog korisnika, želju za osobnim rastom i timsku suradnju, a mi upijali ideje za nove izazove 🥰

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...