Predstavili smo slikovnicu Dječjeg doma Maestral

07. 12. 2022.

Povratak na naslovnicu

💙PROMOCIJA SLIKOVNICE MAESTRAL💙

Najljepše vrijeme u godini, najveći šušur, hrpe poklona….a onda dijete pita “teto kad će meni doći udomitelji” i svo bještavilo padne u vodu – naša djeca žele obiteljsko okruženje💔💔💔💔.I tako je naš odgajatelj Petar Novak napravio slikovnicu i ilustrirao ju zajedno s odgajateljicama Koranom Bočinom i Enom Prgomet, da približimo svijet naše djece i njihovih težnji i snova. Petar je ispričao priče naše djece, pravih heroja.

Predstavili smo slikovnicu u sjedištu i imali pravu fešticu uoči Svetog Nikole.Hvala Petar Novak, Ena PrgometKorana Bocina i odgajateljici Zrinka Ćurak na radu na slikivnici, kao i ravnateljici czss i psihologinji Anamarija Puljiz Lončar na pogovoru za našu slikovnicu.Druženje je klavirskim izvedbama obogatio dječak Lovre Radomilja, prijatelj Maestrala. A sve je dirnula skladba DJECA LJUBAVI💕

ZAŠTO NE BI SVI BILI DJECA LJUBAVI❤️

✨️Ponosni smo na našu djecu i sve radnike koji se trude davati našoj djeci ljubav, poštovanje i vidljivost u društvu i sve ono što trebaju djeca✨️.

Hvala dožupanu Stipi Čogelji i gradonačelniku Ivici Puljku koji su nam došli i rekli divne poticajne riječi, ishvalili našu djecu, atmosferu u domu, zajedništvo….❤️

Sretni smo što su došle ravnateljice czss, vrtića i škola s kojima surađujemo, a i mediji bez kojih ne bismo mogli pričati o našoj djeci i Maestralu. Hvala od srca💕

Hvala Trattoria Tinel i Kat’s Kitchen na zakuski a posebno hvala radnicima Maestrala koji su nesebično pomogli u organizaciji promocije. Hvala psihologinji Maji što je spremno prihvatila voditi naše druženje✨️❤️

Ako želite slikovnicu pošaljite mail na dom.maestral@ddmaestral.hr.❤️

✨️Nadamo se da će ova slikovnica zagolicati obitelji, samce…da promisle o udomiteljstvu, da se zainteresiraju za našu djecu i otvore srca – za ljubav✨️❤️

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...