Naša djeca pripremila Božićnu priredbu

22. 12. 2022.

Povratak na naslovnicu

BOŽIĆNE PRIREDBE🎄❤️

Najljepši trenuci u domu su kada naša djeca pripreme božićnu priredbu i oduševe nas i svoje prijatelje s izvedbama💕💕.

Tako smo imali u utorak priredbu u Splitu koju su djeca pripremila s odgajateljicom Vanom, Katja Leko i Svjetlana Boric. Prelijepo ih je bilo slušati i gledati. A i konačno opet imati veliki šušur u blagovaoni🥰.

Smijali smo se, pjevali, malo zasuzili….a onda uživali u “after party” plesu djece i odgajatelja u blagovaoni…. sve dok nismo morali utišati glazbu zbog odlaska bebača na spavanje🤗.

Hvala tetama kuharicama Aleksandra Basara, tete Iva i Katica koje su pripremile pravi domjenak, ali i OPG Dodoja Angie Sladojević Ex Dodoja koji nam je pripremio pršut i sir i jednoj dobroj teti Dodoji koja je ispekla domaće peke, Ivana Grozdan Ivana što je lobirala za nas i dobila nam tortu Dolce mania, kao i Biberon Cakes koji su nam opet darivali predivnu tortu.

U Kaštelima je u srijedu bila prava profesionalna priredba koju su djeca pripremala s odgajateljicama Marina Krak, Jelena Gabrić , Zrinka Ćurak i Jelena Bojkic. Ostali smo paf koliko je divno bilo. Uljepšala ga je i Klapa Merla A onda i izvrstan domjenak koji je pripremio kuhar Ivan i tete Edita Kondza i Tadea Ilić. Lijepo smo se podružili, nasmijali, opet otvarali poklone…

Gušt je vidjeti bivše korisnike kako ponosno dođu u naš i njihov Dom sa svojim curama/momcima, grle tete, pričaju o svojim uspomenama, veselje je vidljeti udomljenu djecu kako ponosno svrate sa svojom obitelji, gušt je vidjeti nekadašnje zaposlenike….a najveća radost je vidjeti blistave okice naše djece zbog ponosa koji osjećaju nakon priredbi i pohvala.

Hvala svima koji su doprinijeli ovakvim večerima punima sreće i ponosa…..

💕💕💕eh.. 💕💕💕kad bi Božić barem bio…svaku baš svaku subotu❤️❤️❤️❤️

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...