Čestitamo Dan sestrinstva svim medicinskim sestrama

11. 05. 2023.

Povratak na naslovnicu

❤️ČESTITAMO DAN SESTRINSTVA svim medicinskim sestrama❤️ posebno našim dobrim tetama, koje brinu o najmanjoj djeci u domu, ali i svim sestrama s kojima surađujemo💕🌷🩷🌸

Danas su nas povodom Dana sestrinstva posjetile medicinske sestre HUMS podružnica KBC Split, HKMS podružnica SDŽ, HSSMS-MT i NZJZ SD.

Djeca su uživala u maženju, igranju i poklonima.

Hvala od srca🥰❤️

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...