Danas smo u Podružnici obilježili Međunarodni dan obitelji

15. 05. 2023.

Povratak na naslovnicu

Roditelji naše djece sudjelovali su u radionici “Moje dijete i ja” koju je održao naš stručni tim. Nakon toga zajedno s djecom pridružili su se kreativnoj radionici izrade okvira za obiteljske slike 💕.

Također su nas posjetili i uvijek zabavni Crveni Nosovi klaunovidoktori.

Ono što smo naučili i čime se vodimo jest to da obitelj nije jedna važna stvar, ona je sve.

Čestitamo svim obiteljima 💕 biološkim 💕 udomiteljskim 💕 posvojiteljskim Međunarodni dan obitelji!

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...