Obilježavanje 10. godišnjice ulaska Hrvatske u EU

01. 07. 2023.

Povratak na naslovnicu

💕🇭🇷OBILJEŽAVANJE DESETE GODIŠNJICE ULASKA HRVATSKE U EU🇭🇷💕

Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral, donedavno Dječji dom Maestral pridružuje se obilježavanju desete godišnjice ulaska Republike Hrvatske🇭🇷 u Europsku uniju💙

Jučer smo predstavili dobrobiti EU projekata na našim lokacijama u Imotskom i Splitu danom otvorenih vrata.

Maestral je završio značajan ESF projekt 💕Pružimo ruku podrške djeci, mladima i obiteljima💕 te smo pridonijeli mijenjanju naše Hrvatske na BOLJE tako što smo zaposlili 6 stručnjaka za naše mobile timove (koji su pružili usluge za više oko 200 obitelji na području cijele Splitsko-dalmatinske županije i nastavljamo s provođenjem tih usluga) i usluge poludnevnih boravaka, nabavili smo 2 kombija i 2 osobna vozila, educirali više od 40 naših stručnih radnika.

Ovim smo pružili snažnu podršku procesu deinstitucionalizacije i prevencije institucionalizacije djece i mladih.

Do kraja godine ćemo završiti i naš drugi – ERDF projekt 💙Kuća prijatelj djece, mladih i obitelji💙 koji obuhvaća rekonstrukciju 6 lokacija na kojima Maestral djeluje, a time ćemo pridonijeti boljem i ugodnijem pružanju usluga našim korisnicima.

🌸MIJENJAMO HRVATSKU NA BOLJE🌸

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...