Druženje s dječacima iz dječjeg doma iz Betlehema

14. 06. 2023.

Povratak na naslovnicu

Danas smo imali predivno druženje s novim prijateljima iz Franciscan Boys Home Bethlehem i fra Sandro Tomašević.

Ugodno smo se družili s dječacima iz dječjeg doma iz Betlehema, igrali nogomet i razne druge igre, proslavili dva rođendana…, a njihovi zaposlenici su s našima razmjenili iskustva u radu s djecom bez odgovarajuće roditeljske skrbi.

Zabavi je pridonio Klaun SpartankoNikola Barbarić koji je izveo predstavu i napravio pravi šou za djecu i odrasle.

A za roštilj se pobrinio Restaurant Coccolo Trogir i naš veliki prijatelj Roko Puco uz naše vrijedne tete kuharice.

Hvala fra Sandru i ekipi na posjeti i darovima, i svima koji su pridonijeli da imamo divan dan i nova prijateljstva 💙

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...