Hrvatska volontira i OTP banka d.d. volontira

19. 05. 2023.

Povratak na naslovnicu

Više od 30 volontera OTP banke odlučilo je sudjelovati u velikoj dvodnevnoj volonterskoj akciji uređenja dvorišta i bojanja prostorija u sjedištu i podružnici 🥰, čišnjenja, sastavljanja trampulina…. i još puno toga🥰

💪🏻 Hvala koordinatoru volontera Tonću Dumaniću i svim volonterima na vrijednom radu i dobroj zabavi💚

Bravo OTP! 🥳🎉

Mali doprinos za veliki utjecaj.

Napravili ste odličan posao 💚

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...