Lijepo druženje povodom promocije slikovnice Potočić

02. 06. 2023.

Povratak na naslovnicu

Danas smo imali lijepo druženje povodom promocije slikovnice POTOČIĆ, autora, upravo umirovljenog, odgajatelja Martina Pletikosića i ilustratora odgajatelja Andrije Pašalića, lektorice odgajateljice Zrinke Radić u podružnici Miljenko i Dobrila.

Program su organizirale odgajateljice organiziranog stanovanja s djecom, a zakusku naš tim kuhara iz Kaštela i Splita. Glazbom nas je obogatio gospodin Ilija Utrobičić, a prigodnim programom i djeca DV Maslačak iz Primorskog Doca s ravnateljicom Ivanom Radoš.

Predgovor je napisao nekadašnji predstojnik, i uvijek dragi gost dr.sc Toni Maglica, naš barba.

Uživali smo u lijepom druženju a vjerujemo da će svi (veliki i mali) koji pročitaju slikovnicu uživati u njoj 💚

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

jutarnji.hr – Dobrobit projekata EU na kvalitetu života…

Iza prepoznatljive ograde duginih boja već desetljećima o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi na splitskom se području brine Dječji dom Maestral, danas pod novim imenom - Centar za pružanje usluga u zajednici Maestral. Osim smještaja djece, pruža i usluge...

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Naša djeca su presretna što su mogla biti dio predivnih ljubavnih priča

Nove stranice života pišu i naše drage tete. Ovo ljeto su uplovile u bračnu luku teta Lucija Perković, teta Mila Jurcevic i teta Marinela Stojan. Naša djeca su presretna što su mogla biti dio tih predivnih ljubavnih priča jer nemaju baš priliku ići na vjenčanja. Hvala...

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Našim školarcima želimo puno sreće i uspjeha!

Nova školska godina kuca na vrata, stoga smo se odlučili pripremiti. Prisjetili smo se koje nas sve obveze čekaju, prilagodili smo kućni red školskim rasporedima te se podsjetili na prikladan "dresscode". Za kraj smo zapisali ciljeve koje želimo postići u novoj...